Výsledky MČR Plzeň,ME v běhu do vrchu a Pražské memoriály

Dne 27.6. - 28.6.2015 proběhlo MČR mužů a žen v Plzni kterého se zůčastnila pětice našich závodníků s těmito výsledky:
Veronika Soukalová 100m 12,55
Martin Rejman 800m 1:55,93
Petra Sklenářová 3 000mpř. 12:33,74
Lukáš Souček dálka 6.22
Tomáš Matějček trojskok 13.67

Sebastián Vošvrda v desítce na ME.

Vynikajícího úspěchu dosáhl běžec AC Mladá Boleslav na mistrovství Evropy v běhu do vrchu v portugalské Madeiře. V kategorii juniorů obsadil skvělé 9 místo a byl nejlepší z našich závodníků. Závod juniorů vyhrál norský závodník před dvojicí tureckých běžců. Na Madeiře běželi junioři trať dlouhou 8km s více než 600 m. převýšením. Sebastián znovu potvrdil,že je schopen zaběhnout v každém prostředí, když po dvou medailích z M ČR na dráze a po bronzu z krosu se neztratil ani v Evropě.

Dalším závodem, kterého se zúčastnili atleti AC Mladá Boleslav byly tradiční “Pražské memorialy”

Zde dosáhl největšího úspěchu Martin Rejman, který obsadil na trati 1 500 m třetí místo v osobním rekordu 3:55,44 když ho porazil pouze mistr republiky Vitner a druhý z mistrovství republiky Ondřej Chour. Na těchto závodech startovali také naši nejlepší sprintéři. Na 7. místě skončila na trati 100 m Veronika Soukalová výkonem 12:45 sec. Dorostenec Vladimír Velíšek skončil na 100 m. v rozběhu na 6. místě výkonem 11:73 sec.