Aktuality

Přihlášky na soustředění a další akce

Zahajovací závody 25.4.2018 Mladá Boleslav

V příloze naleznete propozice na zahajovací závody 25.4.2018 Mladá Boleslav.

Bakovský půlmaraton - 21.4.2018

Tuto sobotu 21.4. se běží již 35. ročník populárního "Bakovského
půlmaratonu" Start závodu je v 10 hod. na náměstí v Bakově n/Jizerou.
Přihlásit se k účasti na půlmatraton mají závodníci možnost ještě v den
závodu. Součástí půlmaratonu jsou i vložené závody žactva.

85. ročník "Běhu Štěpánkou" 7.4.2018

Atletický oddíl AC Mladá Boleslav uspořádal tuto sobotu již 85. ročník
populárního krosu, který se běžel také jako krajský přebor Libereckého
kraje v krosu. Za krásného počasí se závodu ve všech věkových
kategoriích zúčastnilo téměř 400 běžců a běžkyň. Na tratích v lesoparku
Štěpánka si vedli velice dobře závodníci z Mladé Boleslavi a okolí,
kteří získali celou řadu medailových umístění.

Největšího úspěchu dosáhl Jiří Miler, který nejdříve získla titul
přeborníka v kategorii mílařů na 3 300 m a zhruba po půlhodině vyrazil
na trať vytrvalců kde na trati 8 800 m také suveréně zvítězil.

Medailové výsledky dalších závodníků z Mladé Boleslavi a okolí:

Předžáci 6 - 7 let- 400 m

1. Eichler Daniel Březina 1:41

Předžákyně 6 -7 let - 400 m

3. Dytrychová Lada Mladá Boleslav 1:50

Předžáci 8 - 9let 400 m

3. Schanberger Tomáš Luštěnice 1:28

Předžákyně 8 - 9 let 400 m

3. Komanická Eliška Mladá Boleslav 1:19

Předžákyně 10 - 11 let 400 m

3. Komanická Markéta Mladá Boleslav 1:21

Ml. žáci 1 000 m

3. Průšek Jáchym Mladá Boleslav 4:00

Ml. žákyně 1 000 m

3. Petrtýlová Dora Mladá Boleslav 4:11

Dorostenci 3 300 m

1. Stinberger Jakub Mladá Boleslav 11:57

Juniorky 3 300m

1. Hlaváčová Terza Mladá Boleslav 12:48 nejrychlejší z žen

Ženy 3 300 m

1. Sklenářová Petra Mladá Boleslav 13:13

2. Štochlová Eliška Mladá Boleslav 13:29

Muži mílaři 3 300 m

1. Miler Jiří Mladá Boleslav 10:52

Muži vytrvalci 8 800 m

1. Miler Jiří Mladá Boleslav 31:03

2. Švadlenka Jan Mladá Boleslav 32:21

3. Jiránek Tomáš Lawi MB 33:05

Foto na http://cenda44.rajce.idnes.cz

Přehled atletických soutěží v Mladé Boleslavi v roce 2018

7. dubna - KP LKAS v přespolním běhu
25. dubna - oddílové závody
3. května - Štafetový pohár /základní školy/
3. května - 1.kolo KPD LKAS - st.ž.
9. května - oddílové závody
10. května - Pohár rozhlasu /základní školy/
11. května - Pohár rozhlasu /základní školy/
30. května - oddílové závody
3. června - KPJ LKAS - st.ž.+KPJ LKAS - st.ž. /steaple/
13. června - oddílové závody /víceboje/
20. června - Běh Olympijského dne
30. června - 3.kolo 1.ligy mužů a žen skupina B
19.září - 3.kolo KPD LKAS -ml.ž.
20. září - 3.kolo KPD LKAS - nejml.ž.
září - Středoškolský atletický pohár

Školení trenérů TAP neděle 15.4 a TŽ 14.-15.4

V Mladé Boleslavi proběhne školení trenérů přípravek (TAP) v neděli 15.4 a trenérů žactva (TŽ) 14.-15.4.
Na školení se přihlašte p. Hanušovi na doctorz@centrum.cz
http://www.atletikaprodeti.cz/kalendar-akci/2018-04-15/skoleni-tap-mlada...
http://www.atletikaprodeti.cz/kalendar-akci/2018-04-14/skoleni-tz-mlada-...

Školení rozhodčích 24. března 2018 se NEKONÁ.

Plánované školení rozhodčích 3.třídy se z důvodu malého počtu zájemců neuskuteční. Další termín bude navržen později.

MČR kros - dorostenectvo,starší a mladší žáci Dolní Dobrouč 24.3.2018

Odjezd na MČR kros - dorostenectvo,starší a mladší žáci Dolní Dobrouč 25.11.2017 v 7:00 hod. od stadionu
Nominovaní závodníci:
Bačina Tomáš 19.11.2004 Žci
Čada Petr 15.07.2005 Žcm
Hojný Martin 24.11.2003 Žci
Hon Ondřej 10.11.2004 Žci
Pošepná Karolína 22.02.2005 Žkm
Steinberger Jakub 11.02.2002 Dci

Soustředění Srbsko - platby

V příloze naleznete platby za soustředění v Srbsku.

Velikonoční hala 17. 3. 2018

Odjezd na Velikonoční halu v sobotu 17. 3. 2018 je v 8:00 od brány Městského stadionu se zastávkou v Mnichově Hradišti.
Návrat nejmladších je naplánován po skončení jejich závodu tzn. mezi 13 -14h v Mladé Boleslavi.
Ostatní se vracejí po skončení závodu.
Časový pořad je v příloze.

Syndikovat obsah