Memoriál Ludvíka Daňka - 29.5.2018 - Turnov

Včera 29.5.2018 proběhl za krásného slunečného počasí na turnovském stadionu 19.ročník memoriálu Ludvíka Daňka.
Za náš oddíl se zůčastnila trojice závodníků. Láďa Topfer,který měl běžet 100m a byl vybrán do reprezentační juniorské štafety na 4x100m. Bohužel se Láďa zranil a neběžel, ve štafetě ho nahradil oddílový kolega Láďa Velíšek.Ten zaběhl 100m za 11,25. Štafeta juniorů doběhla na třetím místě v čase 41.42. Na 800m metrů nastoupil Kuba Kolín a doběhl do cíle v novém osobním rekordu 1:58.07 (gratulujeme).
V rámci memoriálu se také běžela smíšená štafeta na 8x200m staršího a mladšího žactva o titul přeborníka LKAS. Naše štafeta ve složení: Křováček,Zbíralová,Krubert,Millerová,Hofman,Čerychová,Kožíšek,Kožušková doběhla na krásném třetím místě.
Na letošním ročníku Memoriálu Ludvíka Daňka zazářili zejména dálkař Radek Juška a jamajský diskař Fedrick Dacres. Nominační požadavky pro start na ME v Berlíně pokořily obě sprinterské štafety a také překážkář Michal Brož.