Semifinále M ČR starších žákyň 16.9.17 Kladno + KP nejml.žáků Ml.Boleslav 17.9.17

Semifinále M ČR starších žákyň Kladno 16.9.2017
Družstvo starších žákyň si vybojovalo účast v semifinále družstev, které se uskutečnilo na Kladně. Děvčata v konkurenci 8 nejlepších družstev obsadila velmi pěkné 4. místo. Vítězství v oštěpu děvčat vybojovala Monika Nezdarová v osobním rekordu 39,51 m. Tyč děvčat vyhrála Tereza Masaryková výkonem 280 cm. Eliška Vizingrová obsadila 2. místo na 200 m/př. v osobním rekordu 31:86 sec a ještě skončila na 4. místě na 100 m/př. Druhé místo vybojoval také Adéla Čadová na 800 m dívek v čase 2:30,64 . Výkony Moniky Nezdarové a Terezy Masarykové jsou velkým příslibem na velmi dobré umístění na mistrovství republiky žáků, které se uskuteční o tomto víkendu v Břeclavi, kde tuto dvojici ještě doplní Dan Balicz v chůzi a Jakub Kolín na 800 m.Foto na http://cenda44.rajce.idnes.cz

KP nejmladších žáků Mladá Boleslav 17.9.2017
V neděli se v Mladé Boleslavi konaly krajské přebory ve vícebojích nejmladšího žactva. Také na tomto přeboru si vadli mladí atleti AC Mladá Boleslav velice dobře. V kategorii děvčat získala stříbrnou medaili Natálie Kožušková ziskem 1581 b. a na 4. místě skončila Dora Petrtýlová se 1474 b. V kategorii chlapců vybojoval Tomáš Vrba také stříbrnou medaili za 1394 b a na 7. místě skončil Tomáš Vorel. V každé kategorii startovalo cca 50 nejlepších žáků z celého kraje.