MISTROVSTVÍ ČECH STARŠÍCH ŽÁKŮ DNE 10.9.2016 - BÍLINA

Starší žáci AC Mladá Boleslav si vybojovali účast ve finále soutěže družstev, které se konalo v Bílině. V devítičlenném finále naši žáci obsadili 5 místo za vítěznou Slávií Praha, Spartou Praha,Libercem, Baníkem Stříbro a před Škodou Plzeň, Litvínovem,Ústím N/L a Chebem.Nejvíce bodujícím závodníkem byl vrhač Václav Hojka , který skončil na 2. místě v disku výkonem 40,08 m
na 3. místě v kouli výkonem 11,67 a na 5. místě v hodu kladivem výkonem 31,70 m. Na 2 . místě skončil také Jakub Kolín v běhu na 1 500 m v osobním rekordu časem 4:34,15, kterým si zajistil účast na M ČR žáků. Pro druhé místo si také došel Daniel Balicz v chůzi na 3 km časem 19:23. Skvěle si vedl také Šimon Dutý, který obsadil 4. místo v běhu na 200 m/př časem 28:07 a 5. místo na 100 m/př. časem 14:52. Velice dobře si vedli také běžci na 1 500 m/př. Jakub Štipl obsadil 3. místo a Höfreiter 4. místo.