MČR kros veteránů Studenec + Benešovský půlmaraton 14.10.2017

Dvě medaile z M ČR veteránů v krosu.

Mladoboleslavští atleti přivezli dvě medaile z Mistrovství ČR v krosu, které se konalo na vysočině ve Studenci nedaleko Nového Města na Moravě. V kategorii nad 40 let zvítězil Jiří Miler a znovu potvrdil, že v této kategorii u nás nemá konkurenci. V kategorii nad 55 let obsadil Luděk Šolc třetí místo a do Mladé Boleslavi přivezl bronzovou medaili.

Petra Sklenářová pokořila další oddílový rekord.

Běžkyně Petra Sklenářová se zúčastnila na závěr sezony půlmaratonu v Benešově u Semil. Petra doběhla ve své kategorii na 2. místě a časem 1:32,25 překonala oddílový rekord, který doposud držela Martina Trnková. Petra tak současně drží oddílové rekordy na tratích 3 km/př, 5 km,10 km a půlmaratonu. Na stupně vítězů ji v Benešově doprovodila další běžkyně našeho oddílu Bára Macková, která si zde také zaběhla ososbák časem 1:35,38.