MČR dospělí Tábor 17.2. - 19.2.2016

Tábor hostil nejlepší atletky a atlety ČR. Účast na republikovém šampionátu si vybojovala i pětice atletů AC Mladá Boleslav. Součástí mistrovství dospělých byly a i běhy na dlouhých tratích a překážkové dlouhé běhy dorostu. Největšího úspěchu dosáhla dorostenka Štěpánka Erbertová, která vybojovala na trati 1 500 m/př. 6 místo os.r. 5:26,25. Dalšího finálového umístění dosáhla Marta Valtová ve vrhu koulí žen, která výkonem 12,84 m skončila na 8. místě. Na trati 3 000 m/př. si vytvořila nový os.r. také Petra Sklenářová, která doběhla na 11. místě časem 12:17,51 a tímto časem vylepšila i svůj oddílový rekord. V trojskoku reprezentoval Tomáš Matějček, který výkonem 14,07 m skončil na 12. místě a stejného umístění dosáhla i dorostenka Tereza Hlaváčová na trati 3 000 m.