KP v hale juniorstvo,dorosty a starší žactvo 4.2.2017 v Jablonci n.N.-výsledky

Tuto sobotu se uskutečnily v Jablonci n/Nisou krajské přebory v hale starších žáků, dorostu a juniorů. Na těchto krajských přeborech získali atleti AC Mladá Boleslav 5. mistrovských titulů, 7 stříbrných medailí a 12 bronzových umístění.
Největší radost nám udělal dorostenec Ladislav Töpfer, který po roční pauze zaviněné nemocí se vrátil vítězně na trati 60 m časem 7:36 sec. Další vítězství vybojoval David Jakub na 800 m žáků výkonem 2:17,58. Jakub Kolín zvítězil ve výšce žáků výkonem 158 cm a 2. místo obsadil v běhu na 1 500 m výkonem 4:36,65. Juniorka Alžběta Špádová vyhrála běh na 400 m výkonem 63.75 sec.a dorostenka Tereza Dvořáková získala mistrovský titul v tyči výkonem 240 cm. Za pozornost stojí také výkon žákyně Terezy Masarykové v tyči, kde výkonem 250 cm obsadila 2. místo a dále výkon dorostence Šimona Dutého na 60 m/př výkonem 8,85 sec, kterým obsadil také 2. místo.