KP halaLKAS jundor. a st.žactvo 3.2.2018 - Jablonec n./N.

Tento víkend se konal v jablonecké hale největší podnik krajské halové atletiky. Proběhl zde současně krajský přebor starších žáků, dorostu a juniorů. Atleti AC Mladá Boleslav si z těchto přeborů přivezli devět titulů přeborníka kraje a celou řadu dalších medailových umístění. Jedním z nejhodnotnějších výkonů bylo vítězství Vladimíra Velíška na 60 m juniorů v osobním rekordu 7,08 sec na 2. místě v tomto běhu skončil další mladoboleslavský závodník Ladislav Töpfer časem 7,12 což je také jeho osobní rekord. To, že máme v Mladé Boleslavi nejrychlejší sprintéry potvrdil v kategorii starších žáků zlatou medailí Marek Šebek časem 7,57 sec. Vladimír Velíšek zvítězil ještě na trati 200 m juniorů. Na trati 400 m juniorek byla nejrychlejší Jitka Nečásková časem 61,49 sec. Na trati 800 m dorostenců si suverénně doběhl pro zlato Jakub Kolín časem 2:03,46 min. Tyčku dorostenek vyhrála Tereza Masaryková vyrovnaným osobním a oddílovým rekordem 310 cm. Pokusy na další výšce 320 cm byly nadějné a Tereza si je schovala na mistrovství ČR v hale, které se koná v Ostravě Vítkovicích a na toto mistrovství se všichni medailisté kvalifikovali. Další tituly krajských přeborníků získaly štafety na 4 x 150 m juniorů ve složení Hlaváček,Šípek,Velíšek,Töpfer na 4 x 150 m dorostenců ve složení Uhlíř,Machač,Dutý,Kolín a poslední titul získaly juniorky na 4 x 150 m ve složení Krouská,Podpěrová,Nečásková,Špádová.